Jak výstižný název pro zběsilý víkend, který jsme prožili 16. - 17. dubna s naší kariérní poradkyní PhDr. Petrou Drahoňovskou, kdy jsme vyrazili na Moravu konzultovat s účastníky aktuálního kola projektu Roz(h)led jejich životopisy. Pro každého z nich jsme si zablokovali hodinu času a pečlivě procházeli jednotlivé životopisy. Škrtali jsme, doplňovali a přesouvali slova jako šílení, a díky tomu mají účastníci nyní kvalitní životopisy, se kterými se mohou rovnou vrhnout na pracovní pohovor.

V sobotu něco málo před 6. hodinou ranní jsme vyrazili z Prahy do Dětského domova Melč, po dvou hodinách koučování nás pak čekal přejezd do Budišova nad Budišovkou, odkud jsme pokračovali do Ostravy. Tam nám Mercure Ostrava Center Hotel poskytl krásné zasedací prostory, kde jsme večer zvládli ještě zapracovat s dvěma účastníky všechny poznámky a nově nabyté zkušenosti do jejich životopisů.

V neděli ráno jsme pokračovali a hned od 8 se vrhli na další dva ostravské účastníky. Jen co jsme skončili, vyrazili jsme směr Dětský domov Lichnov, kde nás nejen očarovala nádherná a čistá příroda, ale především “naše” šikovné děti a jejich špičkové životopisy. Doladili jsme pár chyb, zapsali spoustu novinek a vyrazili jsme do Dětského domova v Novém Jičíně, což byla naše poslední zastávka tohoto cestovatelského víkendu.

Vyčerpaní, avšak plní skvělého pocitu jsme se vrátili do Prahy před 23. hodinou. Chválíme všechny účastníky, kteří ze sebe vydali maximum a na svých životopisech zapracovali jak nejlépe mohli a těšíme se na jejich první dojmy z absolvovaných pracovních pohovorů.

Děkujeme  hotelu Mercure Ostrava Center Hotel za poskytnutí prostorů na školení a ubytování pro naše lektory. Velice si této spolupráce vážíme a těšíme se na další společné aktivity.

 Na fotky z akce se můžete podívat zde.

 

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3

Kalendář

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30