V pořadí už 8. kolo projektu Rozhled jsme zakončili třídenní akcí s názvem CAREER DAYS. Uteklo to hrozně rychle, ale máme plno nových a úžasných zážitků. Projekt Rozhled se tentokrát nesl v "novém kabátě". Během dvou měsíců jsme navštívili s workshopem Nakopni svou kariéru celkem 9 dětských domovů v Ústeckém a Plzeňském kraji. Zúčastnilo se celkem 79 mladých lidí, z kterých jsme vybrali 20 těch nejšikovnějších a pozvali jsme je do Prahy.

Všichni vybraní dorazili v neděli 5. června 2016 v odpoledních hodinách celkem na tři místa v Praze. Společně jsme se pak sešli v Hotelu ibis Praha Malá Strana, který byl na dva dny jejich domovem. Měli jsme celé odpoledne na to, abychom se vzájemně poznali a seznámili se s tím, co nás příští dva dny čeká.

Hned v pondělí ráno, jsme se po vydatné snídani, rozdělili na dvě skupinky. Obě čekal stejný program. První exkurzí byla návštěva Žižkovského vysílače, kde jsme měli možnost vyjet výtahem 118 metrů nad zem a pokochat se výhledem na Prahu. Dozvěděli jsme se mnoho historických informací co se vysílače týče. Pokračovali jsme na úžasný seminář do společnosti 108 Agency, který vedla Jana Švarná ze společnosti Aurum Advisory. V rámci semináře si každý den před tím vyplnil test, který odhalil jeho silné a slabé stránky, dále jeho talent, motivátory a stresory. Po obědě jsme, tentokrát už společně, navštívili prodejnu Samsung v OC Palladium. V rámci exkurze jsme shlédli zajímavou prezentaci produktů a poslechli si informace o společnosti. Jelikož prvotní setkání s účastníky proběhlo při workshopu Nakopni svou kariéru, vzali jsme je také k lektorovi Oldřichovi Dutému, MSc. do britské vzdělávací instituce OurCollege.com. Celý den jsme zakončili večeří ve formě baget, které nám darovala společnost Crocodille ČR, spol. s.r.o.

V úterý ráno jsme se po snídani, tentokrát už sbaleni vydali na seminář do společnosti O2 Czech Republic, který nesl název Assessment centrum. Abychom si užili také nějakou zábavu vzali jsme děti na lasergame do Mercuria Lasergame s.r.o. Po obědě jsme se zase rozdělili na dvě skupinky a čekal nás poslední seminář. Seminář na téma CV + motivační dopis si pro nás připravili personalisté z firmy Goodman Czech Republic s.r.o. Děti tak zjistili co by měl životopis obsahovat, jak by měl vypadat a další užitečné informace. Životopis si i rovnou na počítačích v počítačové učebně COMPUTER HELP, spol. s.r.o. a počítačové učebně Základní školy Eden vytvořili. Tímto jsme třídenní akci Career days zakončili a vyprovodili jsme děti na autobusy a vlaky.

Oba dny nám děti pomáhali doprovázet dobrovolníci z firmy KPMG Česká republika s.r.o.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli! Velice si toho vážíme!

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3

Kalendář

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30