Nadání a dovednosti, klíč k úspěšné budoucnosti!

"Ahoj, ještě jednou děkuji, konkrétně Kačce, za sehnání brigády. Pracuji v FM Česká s.r.o. v Tuchoměřicích jako operátor obalových úprav. Tzn. přebaluji a etiketuji různé zboží (od kosmetiky po potraviny). Práce to není nijak náročná, jen musíte splňovat určité normy, ale to se dá zvládnout."

Dominik M.

Zpětná vazba od společnosti FM Česká s.r.o.:

"Dobrý den paní Papoušková,

píši, jak jsem Vám slíbila. Dneska jsem se oficiálně rozloučila s Dominikem Majerem, který u nás od 1.7. - 28.7. byl na brigádě na pozici operátor obalových úprav. Ráda bych, alespoň touto cestou, velice poděkovala a to jak Vám, tak i celému týmu. Už na poprvé, když jste mě kontaktovala, měla jsem z tohoto projektu ohromnou radost, stejně tak i moje kolegyně. Jen díky Vám jsme se dostali k tak úžasnému človíčku jako je Dominik.

Dominik byl naprosto skvělý zaměstnanec. Myslím si, že přesně takový typ člověka je snem každého zaměstnavatele. Byl velice milý, pečlivý, učenlivý, šikovný a pracovitý! Velice rychle se dostal do pracovního procesu a jeho výkony byly skvělé. Dominik si v rámci skladu nakonec u nás měl možnost projít celkem třemi různými odděleními. Sice to byl vesměs stejný typ práce, nicméně jeho nadřízení si ho velice chválili! Jak jsem řekla již Dominikovi, pokud bude mít kdykoliv zájem se k nám vrátit, dveře má otevřený a můžeme se bavit i o jiných pracovních pozicích. Je to strašně šikovný mladý klučina, který se ve světě určitě nikdy neztratí.

Ještě jednou moc Vám děkuji a i nadále se budeme velice rádi podílet na pomoci uplatňování se mladých lidí z dětských domovů na trhu práce."

Zuzana KYZNAROVÁ
HR Specialist
FM ČESKÁ, s.r.o.

DominikM

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3

Kalendář

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31