Denča vás naposledy zdraví z Londýna, kde absolvuje v rámci projektu LONDON Job&Fun pracovní pobyt.

czech uslogovelkeBVlogo

 


  

 

06 4
Ahoj všem cestovatelům a objevovatelům,

zase to uteklo jako voda a já píši svůj poslední článek z mého pobytu v Londýně. Minulý týden jsem skončila po 3 měsících v práci a konečně jsem mohla říci, že vyrážím do ulic. Poznala jsem tady jednu holčinu, která mě bere na opravdu zajímavá místa.

06 2

 

 

 

Jedním z nich je třeba Nomadic Garden. Zde se střetávají lidi z celého světa. Lidé jsou tam jako v bublině, kde neexistují žádné starosti. Najednou, jakoby ta džungle, ve které žijeme, vůbec nebyla. Řekla bych, že tohle byl opravdu velký zážitek a zanechalo to ve mně silné pocity.

 

06 5

 

Jednou večer jsem také šla do jedné hodně prestižní restaurace, která byla až v posledním patře budovy. Byl tam výhled na celý Londýn - bylo to naprosto úžasné. Nejzajímavější na tom bylo to, že by nás tam nepustili, kdybychom neměli správnou obuv - to bylo jediné, co je zajímalo. Měla jsem to jako vyhlídkovou jízdu, místo London Eye. Žádné jídlo ani pití jsem tam neměla, protože ceny byly na moje poměry opravdu vysoké, ale užila jsem si to naplno i bez jídla.

06 1

 
Poté jsem pokračovala nočním Londýnem směr Tower Bridge a kolem řeky Temže, což bylo naprosto dokonalé. Celé to bylo perfektní - atmosféra i osvětlení působilo 
moc romanticky. Ještě než odjedu chci repete :D  

Také mi hodně utkvěla v hlavě vzpomínka na Notting Hill karneval. Viděla jsem to, o čem jsme se dávno učili ve škole, a já si pamatuji, jak jsem seděla v lavici a říkala si: ,,Jo, tohle místo navštívím”, což se stalo. Byla jsem přímo v centru dění a navíc jsem zažila tu pravou atmosféru na House Party. Tančilo se a užíval se naplno celý karneval.

06 3
Za další zážitek z Londýna považuji jídlo. Miluji tady Falafel Burgery a cibulové kroužky. Mňamka :D Cidery jsou taky super, ale s nima opatrně … Stačí jeden a člověk už má dost.

V neposlední řadě bych asi zmínila to, že jsem našla přítele, kterého si nesmírně vážím. Ukázal mi krásná místa, a díky němu jsem si uvědomila spoustu věci. Tímto bych mu chtěla poděkovat, že tady pro mě byl. Moc si toho vážím!

 

 

06 6
Tři měsíce utekly jako voda a já se pomalu chystám do ČR - hlavně do školy, kde tento rok končím. Jsem moc ráda, že jsem tuhle cestu mohla podniknout, dalo mi to do života nesmírně moc. Jak v oblasti jazyka, tak v uvědomění si sebe sama. Vím, co od života chci a nastavila jsem si cíle, za kterými si pevně půjdu. Jsem nyní silnější a také šťastnější.

Všichni se mějte moc krásně a užívejte život naplno. Není čas ho promarnit.

Moc vás zdravím, Denča Z. 

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3

Kalendář

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
week 31 1 2 3 4 5
week 32 6 7 8 9 10 11 12
week 33 13 14 15 16 17 18 19
week 34 20 21 22 23 24 25 26
week 35 27 28 29 30 31