Kristian Gambiraža

Lektor, dobrovolník

Kristian působil 13 let v oblasti obchodu v mezinárodních korporacích, z čehož téměř 7 let strávil v managementu. Od roku 2015 navíc souběžně pomáhal firmám a startupům s business strategií a nastavením obchodního procesu. Od července 2017 se této činnosti věnuje již naplno a rozjíždí vlastní firmu s investičními ambicemi. Zároveň působí jako mentor v akceleračních projektech Czech Starter a Czech Accelerator.

Ke spolupráci s NaD Kristiana přivedla touha předávat své životní zkušenosti dětem, které nemají žádnou podporu od rodičů a jsou tak v těžké a nebezpečné situaci. Tu však lze podle Kristiana přeměnit v obrovskou příležitost a postavit na ní cestu k úspěchu. Sám vyrůstal bez rodičů s podporou prarodičů. Materiálně sice nikdy nestrádal, ale díky absenci mužského vzoru a složitým vztahům v rodině si prošel řadu těžkých životních situací. V roce 2011 si sáhl na dno, když mu zemřela maminka na rakovinu, zažíval obrovský tlak v práci a jeho kariéra v zápasech MMA dříve skončila než začala. Odraz od dna pro něj znamenal začít úplně znovu, od nuly a jinak než doposud. Začal na sobě pracovat, studovat business, psychologii a kompletně měnit své návyky. Podnikání a business bere jako příležitost se učit, být vzorem pro děti, poznávat úžasné lidi a tvořit věci, které zlepšují život lidem.

Velká rodina, krerou sám nikdy neměl, je pro něj to nejdůležitější. Dnes je šťastně ženatý, má tři děti a dva psy. Manželka Radka pomáhá nejmenším dětem a jejich maminkách s psychomotorickým vývojem svými produkty Bombambino ( https://www.fler.cz/bombambino ).

V NaD pomáhá se strategií, marketingem a optimalizací procesů. Občas také vyrazí přednášet dětem v rámci projektu Rozhled.

Přečtěte si rozhovor s Kristianem zde. 

kristian v

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3