Dopisy od dětí z dětských domovů a pěstounské péče:


"Všechno to začalo těšením. Na Knížecí mě vyzvedla Kačka a jeli jsme tramvají do Školy vaření...
(celý dopis)"
Monika Š.

"Celý tento pobyt mi byl velice přínosný a užila jsem si ho ...(celý dopis)"
Andrea H.

"Večer se mi moc líbil, protože jsem se naučila od šéfkuchaře uavřit si jídlo sama pro sebe. Pomohlo mi to moc ...(celý dopis)"
Lucie K.

"V restauraci Grand Cru jsem se naučila kuchat holuby...(celý dopis)"
Žaneta Š.

"Popravdě jsem se na tuto akci moc netěšil, ale hned první den mě to tu začalo bavit. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí ... (celý dopis)"
Vlastimil P.

"Dnešek se mi líbil, bylo to velmi motivující...(celý dopis)"
Vladimir K.

"Myslím, že mi to v životě určitě pomůže...(celý dopis)"
Michal M.

"Tohle sezení mě překvapilo, protože jsem netušil, že sehnat práci může být tak složité...(celý dopis)"
Michal Č.

"Dost jsem se toho naučila a hodně mě to bavilo. Také se mi líbil přístup k nám. Přednáška je velmi dobře udělaná. Ráda bych se jí zase zúčastnila...(celý dopis)"
Jitka S.

"Slečna Denisa F. mi rozšířila obzory. moc se mi to líbilo...(celý dopis)"
Allan D.

"Vzal jsem si ze všeho velké ponaučení, a když budu něco podepistovat tak si to důkladně přečtu...(celý dopis)"
Jiří G.

"Líbilo se mi to, odnesl jsem si toho víc, než jsem očekával...(celý dopis)"
Marek M.

"Dnešek byl pro mě užitečný. Poučila jsem se, co máme a nemáme dělat až odejdeme z dětského domova...(celý dopis)"
Romana V.

"Měla jsem možnost podívat se do firem, jejichž činnost souvisí s mým budoucím povoláním...(celý dopis)"
Denisa P.

"Projekt se mi moc líbil. Poznala jsem nové lidi, měla jsem možnost podívat se do chemické laboratoře a zjistit, čím se zabývá firma Bayer... (celý dopis)"
Maruška D.

"Projekt byl velmi fajn. Jsem ráda a jsem vděčná, že jste si mě vybrali...(celý dopis)"
Denisa N.

"Na projektu jsem byla strašně ráda. Nejvíce se mi líbila exkurze v kadeřnictví paní Čechové...(celý dopis)"
Štěpánka R.

"Z absolvování projektu Rozhled od Nadání a dovednosti si odnáším mnoho užitečných zkušeností, které mi pomohli se více nasměrovat v mém dalším studiu a také v mé profesní kariéře...(celý dopis)"
Belinda K.

"Děkuji i za tu možnost, že jsem se mohla zúčastnit různých konzultací a také, že jsem potkala tolik zajímavých lidí... (celý dopis)"
Gabriela K.

"Díky projektu jsem začal výrazně zlepšovat své studijní i pracovní výsledky, učení mě začalo více bavit, začal jsem brát studium více vážně a s odhodláním spolu s tím mi přinesl spoustu nových vědomostí a potřebných informací k dosáhnutí cílů, které mám před sebou. (celý dopis)"  
Ladislav H.

"A tento projekt právě pomáhá mladým lidem, jak si krůček po krůčku získat práci či vysněné povolání. Velmi jsem ráda za ochotné lidi z Nadání a dovednosti, kteří nám se vším pomohli, ukázali cestu a dali nám nadhled. (celý dopis)"  
Monika M.

"Co se mi líbilo na projektu Rozhled? Zapojení spousty odborníků kteří nás naučily novím věcem. (celý dopis)"  
Martin M.

"Myslela jsem si, že můj životopis je opravdu dobrý, ale ukázalo se, že tomu tak není. Taky mi chyběl LinkedIn, na kterém musím ještě zapracovat. Důležité je, že mi ukázali jak! (celý dopis)"  
Natálie M.

"Při prvním seznámením to na ěm působilo všechno velice uvolněně. Prostě super! (celý dopis)"  
Tomáš O.

"Pomohli jste mi, jak do života... (celý dopis)"  
Anett P.

 

Reference dětských domovů, pěstounů a společností:

"S Viktorem jsme byli spokojeni a jemu se u nás také líbilo, a tak u nás pracoval téměř celé prázdniny. Je učenlivý a velmi pracovitý. Rádi bychom si ho u nás nechali na brigádu i přes rok ... (celý dopis)." 
Kavárna Šlágr

"Dominik byl naprosto skvělý zaměstnanec. Myslím si, že přesně takový typ člověka je snem každého zaměstnavatele. Byl velice milý, pečlivý, učenlivý, šikovný a pracovitý! Velice rychle se dostal do pracovního procesu a jeho výkony byly skvělé...(celý dopis)."
FM Česká s.r.o. 

"Minulý týden jsem navštívila rodinu Davida. S nadšením vyprávěl o tom, co v rámci Vašeho projektu zažil a čemu se naučil...(celý dopis)."'
Centrum pro rodinu Náruč, z.s.

"Projekt byl velmi pečlivě a do detailů naplánovaný. Z hlediska edukačního plánu velmi prospěšný. Dětem dal mnoho cenných rad, paktických zkušeností i ukázek, jak bude jejich povolání vypadat v praxi...(celý dopis)"
Dětský domov Hrotovice

Kristýna Matejkovičová se zúčastňovala projektu pravidelně a ráda. Seznámila se s novými lidmi a vytvořila si tak širší okruh přátel, se kterými je i nadále v kontaktu.... (celý dopis)"
Dětský domov Karlov Vary a Ostrov

"Nejvíce děti zaujaly exkurze do firem širokého spektra, které byly naplánované dle jejich aktuální aspirace... (celý dopis)"
Dětský domov Střekov

"Projekt Roz(h)led pomáhá klientům rozšířit orientaci na trhu práce a snaží se je připravit na proces získávání zaměstnání. V rámci kariérního poradenství jsou klienti motivováni a provázeni při reflexi o tom, jaké zaměstnání by chtěli získat a proč. Současně jaké kroky by pro to museli udělat a jaké podmínky splnit... (celý dopis)"
Dětský domov Dolní Počernice

"Dětem byla nabídnuta možnost tzv. stínování konkrétní pozice ve vybrané firmě, což se dětem velmi líbilo. Především jeden náš chlapec, který měl možnost vyzkoušet si pozici kuchaře, byl velmi nadšený a chtěl by se v budoucnu tomuto věnovat... (celý dopis)"
Dětský domov Husita o.p.s.

"Za těch několik měsíců spolupráce se naše nejstarší 4 děti, které máme v pěstounské péči, seznámily s několika pracovišti, které by jinak nikdy nepoznaly. Dobrý nápad je i tzv. stínování, kde si naše dcera mohla vyzkoušet na státním zámku Hluboká a poznala tak zblízka profesi pracovníků provádějící cizince... (celý dopis)"
pěstounka paní Zajfertová

"Děti cítily, že se o ně někdo zajímal, ptal se na jejich názor, přemýšlel s nimi o jejich budoucnosti... (celý dopis)"
Dům tří přání

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3