KUlinary, projekt, který z dětí, které studují gastronomii udělá ty nejlepší mladé kuchaře v České republice. Ve spolupráci s Kulinářským uměním jsme se rozhodli podpořit 10 dětí z dětských domovů a pěstounských rodin na jejich cestě k jejich snu, a to stát se špičkovými a uznávanými kuchaři.


Generální partner projektu: Kulinářské umění

logo KU rendliky 5

Partneři projektu: Bidfood Czech Republic s.r.o., CPI Hotels, a.s., Grand Cru Restaurant & Bar, Spices Restaurant & Bar Mandarin Oriental

bidfoodCPI Hotelsgrand cru logomandarin logo

O projektu:

Projekt KUlinary je určen dětem z dětských domovů a pěstounských rodin ve věku 16 - 26 let, které již prošly projektem Rozhled a absolvovaly workshop Otevři dveře svojí kariéře. Průběh projektu pak závisí na časových možnostech každého účastníka.

V rámci projektu absolvují/získají:

  • přístup do Kulinářského umění, tedy video kurzů zaměřených především na technologii profesionálního vaření;
  • kurz v gastrostudiu Bidfood v Kralupech n.Vltavou;
  • 2 denní stáže v předem vybraných restauracích v Praze pod vedením nejlepších kuchařů České republiky;
  • individuální kariérní poradenství.


Tuto individuální podporu poskytneme
ročně celkem 10 studentům, kteří studují obor kuchař.

Cíl projektu:

Cílem projektu KUlinary je ukázat těmto vybraným dětem špičkovou, profesionální gastronomii na úrovni a naučit je kulinářskému umění. Dát jim možnost pracovat nejen s neobvyklými surovinami, ale také s postupy, se kterými se ve škole jen tak nesetkají. Seznámit je s nejlepšími kuchaři v České republice a motivovat je tak ke splnění jejich snu stát se TOP kuchařem.


Aktuality:

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3