Denča vás zdraví z Londýna, kde absolvuje v rámci projektu LONDON Job&Fun pracovní pobyt.

czech uslogovelkeBVlogo

 


  

 

05 1

Ahoj všichni,

věřili byste,  že už je to zase čtrnáct dní? Já tedy ne… Zrovna sedím u počítače a přemýšlím, jak rychle ten čas utíká. Probírali jsme to i se šéfem v práci, ani on nechápe, jak ten čas rychle letí.

Dneska vám chci trošku přiblížit mé stravování. Jídlo miluju a jím pravidelně (4-5 x denně), nejvíc si užívám snídaně. Jestli si pamatujete, tak na tohle téma už jsem se rozvášnila v předchozím článku. Kvůli snídaním vstávám i o hodinu dříve, abych se o vydatnou a výživnou snídani neochudila. Pro mě je snídaně základ a každý den se na ní těším. Vždy když vstanu, tedy ještě před snídaní, dělám ranní rituál, který se jmenuje Pozdrav slunce. Vždycky mě to nabudí a nakopne pozitivní energií. Zda po ránu nemáte energii, mrkněte na Youtube a  zkuste to. Poté vypiju půl litru čisté vody nebo vody s citronem a pustím se do přípravy snídaně.

05 2

 

 

Má snídaně se skládá z ovoce, zeleniny, bílkovin a zdravých tuků ve formě oříšků. Podle toho, jak mám rozložené tréninky, přidávám množství sacharidů. Tenhle týden mám sice “off days” z tréninků, ale jinak se snažím trénovat opravdu tvrdě. Workout a fitness jsem si zamilovala, proto se musím pořádné stravovat, aby tělo mělo sílu a energii. U snídaně se na počítači koukám na vlogy nebo dělám administrativní věci (podle toho, co je potřeba udělat). Ráno mám čas pro sebe, proto ho využívám naplno.

 

Po snídani, cestou do práce, si dám rychlou sváču. V Londýně nakupuji své potraviny v Asdě, která má na londýnské poměry celkem dobré ceny. Navíc je tam vegetariánská značka jídel, kterou jsem si zamilovala. Dělají náhražky šunky, steaků a všeho co jí normální masožravec. Já dlouhou dobu nejím maso a popravdě kuře, vepřové nebo hovězí mi vůbec nechybí. Je skvělé, že všude kam vlezu, už je rozšířený sortiment, takže si můžu koupit náhražky masa a mám z toho ještě skvělý pocit, že nepodporuji masný průmysl.

05 4
Začala jsem tady jíst kvalitní ryby. Šéf v práci mi dal doporučení a velice mi zachutnaly. Měla jsem teď nějaké problémy s mým tělem (možná z přepracování nebo únavy) a cítím, že tyhle vitamíny z ryb mi pomohly. Navíc jsme v práci rozšiřovali jídelníček o chody s mořskými plody, a tak jsem mohla ochutnat kalamáry, krevety nebo lososa.

V práci jsou všichni skvělý a můj šéf je neskutečně přátelský. Obvykle mám připravené krabičky s jídlem, takže hlad u mě nemá šanci. Mám rozdělená jídla a každé 3 hodiny. Snažím se objevovat a vymýšlet různé originální recepty. Jsem ten typ člověka, který radši utratí peníze za kvalitní jídlo, než za oblečení. Objevila jsem tu vegetariánské a veganské restaurace, které hodlám navštívit :)

 

Prostě a jednoduše řečeno, všechno se odvíjí od toho, zda je člověk dobře najezený. Takže …Jezme kvalitně, zdravě a užívejme života.

Mějte se všichni krásně a já se budu těšit, až vám zase něco málo napíšu o tom, jak to tady vedu.

S pozdravem číšnice v italské restauraci The Pizza Bakers Denča Z.

 

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3