V pondělí 11. dubna proběhla další úžasná proměna. Tentokrát se tou šťastnou stala Dominika z Dětského domova Lipová u Šluknova, kterou za vzorné chování a výsledky vybrali vychovatelé a vychovatelky dětského domova.

Dopis, který nám z domova přišel, mluví za vše. Dominika si proměnu užila a byl to den, na který bude vzpomínat i za pár let.

Moc děkujeme profesionálům ze Solarium Caffe z pražského Karlína, za jejich úžasnou práci. Zároveň děkujeme týmu POLAS videostudio, kteří s námi strávili celý den a z tohoto Dominiččina pohádkového dne zhotoví video.

Dopis

Na základě besedy, v rámci Roadshow s Veronikou Kašákovou, nám byla nabídnuta proměna vizáže jedné z našich dívek z Dětského domova Lipová u Šluknova. Dívka by podstoupila kosmetické ošetření pleti, kadeřnické služby, líčení od profesionální vizážistky a v rámci proměny by dostala darem nový outfit, ve kterém by následovně proběhlo profesionální focení.

Naším úkolem bylo vybrat vhodnou kandidátku, zaslat její aktuální konfekční velikost, velikost bot a aktuální fotografii. Pro proměnu byla vybrána Dominika. Moment radosti a nadšení nastalo, když jsme to my tety, Dominice oznámily.

11. dubna jsme se rozjely směr Praha Karlín, do SOLARIA CAFÉ, kde na nás už čekala Veronika. Dozvěděly jsme se, jak celý den bude probíhat. Nechyběl ani kameraman, který krok po kroku proměny natáčel a fotil. V salonu nás přivítal velmi milý personál a hned se Dominiky ujal. Dominika navštívila kosmetický salon, kde jí byla kosmeticky ošetřena pleť, upravilo se obočí. Poté přešla do kadeřnictví. Paní kadeřnice vybrala skvělé barvy na vlasy, konzultovala s námi finálový vzhled účesu. Po dokončení účesu, jsme měly chvilku čas na výborný oběd. Dominika se už v této chvíli cítila krásně, účes jí opravdu slušel. Po obědě se Dominiky ujala opět paní kosmetička, která jí nalíčila. Veronika připravila outfit, darovala jí krásný řetízek se slovy, že když ho bude mít na sobě, vždy si na ni vzpomene. Oblečení Dominice moc slušelo a cítila se v něm jako opravdová slečna. Nakonec jsme se vydaly, s paní fotografkou a panem kameramanem, do nedalekého parku, kde proběhlo profesionální focení. Chtěly bychom moc poděkovat Veronice Kašákové a skvělému profesionálnímu týmu z SOLARIA CAFÉ, za nádhernou proměnu Dominiky.

Teta Katka, teta Míša a Dominika

 

Na fotky z proměny se můžete podívat zde.

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3
Facebook
Google+
Twiter
LinkedIn

Kalendář

březen 2017
Po Út St Čt So Ne
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31